Faqja jonë e internetit përdor cookies për analiza statistikore dhe për të përmirësuar përvojën e përdoruesit. Duke vazhduar me përdorimin e faqes sonë, ju pajtoheni me këto kushte. Për më shumë informacion, ju lutemi lexoni Politikat e privatësisë dhe mbrojtja e të dhënave personale.

x
x

TOYOTA YARIS HYBRID 1.5 L 100 K.F.

 

Viti i prodhimit: 2019
Kilometra të përshkruara: 15.000km
Çmimi: 16.000 €

Karakteristikat teknike:

✔ Cilindrata - 1499 cm3
✔ Kambio - Automatike
✔ Karburanti - Benzinë
✔ ABS, ESP
✔ Timon hidraulik i regjistrueshëm
✔ Disqe alumini 15"
✔ Radio + MP3 + USB
✔ 6 Airbag
✔ Kamera parkimi
✔ Ekran 9.7"
✔ Ajër i kondicionuar 
✔ Automjeti ofrohet me garanci