Faqja jonë e internetit përdor cookies për analiza statistikore dhe për të përmirësuar përvojën e përdoruesit. Duke vazhduar me përdorimin e faqes sonë, ju pajtoheni me këto kushte. Për më shumë informacion, ju lutemi lexoni Politikat e privatësisë dhe mbrojtja e të dhënave personale dhe Njoftimi mbi privatësinë.

x
x

Zbuloni Toyota C-HR e Re: Java e Ofertave Ekskluzive dhe Test Drive nga 3 deri më 9 Qershor!

 

Ne kemi kënaqësinë t'ju ftojmë në një ngjarje të veçantë që do të mbahet nga 3 deri më 9 qershor në sallonin e Toyota Albania: Java e Toyota C-HR e Re. Kjo është një mundësi unike për të përjetuar inovacionin dhe stilin e Toyota C-HR e Re, një makinë që kombinon performancën e lartë me një dizajn të sofistikuar.

Çfarë të presim gjatë kësaj jave të veçantë?

Test Drive: Eja dhe përjetoni fuqinë dhe elegancën e Toyota C-HR e Re përmes një xhiro provë. Kjo është mundësia juaj për të ndjerë drejtimin e një makine të krijuar për të ofruar një përvojë të jashtëzakonshme në çdo rrugë.

Oferta Ekskluzive: Përfitoni nga ofertat speciale që kemi përgatitur vetëm për këtë javë. Ky është momenti i duhur për të bërë tuajën Toyota C-HR e Re me kushte të shkëlqyera financimi dhe zbritje të pabesueshme.

Konsulenca për Financimin: Ekspertët tanë financiarë do të jenë në dispozicionin tuaj për t'ju ndihmuar me të gjitha mundësitë e financimit. Ne ofrojmë këshilla të personalizuara për t'ju ndihmuar të bëni zgjedhjen më të mirë për nevojat tuaja.

Pse të zgjidhni Toyota C-HR e Re? Toyota C-HR e Re është krijuar për të përmbushur pritshmëritë më të larta në performancë, siguri dhe komfort. Me një dizajn të ri, teknologji të përparuar dhe eficiencë të lartë, kjo makinë është zgjedhja perfekte për ata që kërkojnë diçka më shumë nga automjeti i tyre.

Si të merrni pjesë? Vizitoni sallonin e Toyota Albania gjatë javës së 3-9 qershorit për të marrë pjesë në këtë event të veçantë. Ju mund të rezervoni një xhiro provë dhe të përfitoni nga ofertat ekskluzive duke kontaktuar numrin 0692081552, ose 0692081554, ose duke vizituar faqen tonë të internetit për më shumë informacion.

Mos e humbisni këtë mundësi unike!